O WITKOWITZ

WITKOWITZ je značka obnovené průmyslové tradice. Znamená synergii jedinečných znalostí, lidských schopností, technologického know-how a mezinárodních zkušeností.

 
 

Dvě století zkušeností ukovaly jedinečný charakter značky WITKOWITZ. Vědomosti, znalosti a know-how lidí přetrvaly. Nyní se na severu Moravy pro strojaře a další profese otevřely nové příležitosti, které jim umožňují naplnit osobní ambice a společně vytvářet světový brand.

 
 

Návrat ke značce WITKOWITZ není jen pocta její 190leté historii. Symbolizuje nový začátek, který těží z unikátního know-how, technologického umu, transformace výrobního programu a nové vize společnosti. Její součástí je vlastní engineering a kompletní produkce s vysokou přidanou hodnotou.

 
 

Tým

Firmy sdílející značku WITKOWITZ, sdílí společnou myšlenku, že vše co si dokáží představit, dokáží i vytvořit. WITKOWITZ je základna pro společnou tradici i účast na současném cíli.

 
 

 

 
 

 

 
 

Naše firmy

Společnost koordinuje aktivity firem značky WITKOWITZ, rozvoj podnikání, personální strategii, strategii PR a marketingu, a poskytuje jim finanční a právní podporu.

 

Společnost dodává výrobky pro dynamicky se rozvíjející trh, související s ochranou vodních zdrojů a dalšími ekologickými projekty – velkokapacitní skladovací nádrže ze smaltovaných, nerezových a komaxitových plechů. Sama si zajišťuje projekci, výrobu, montáž, rekonstrukce a údržbu čistíren odpadních vod, bioplynových stanic a skladů na kapalná hnojiva.

Společnost se věnuje vývoji projektů a technologií v oblasti energetiky, životního prostředí a inovací. Její součástí je vlastní engineering a kompletní produkce s vysokou přidanou hodnotou.

Díky nejmodernějším a unikátním technologiím umí Hammering zpracovávat širokou řadu materiálů (titan, nikl, superslitiny), které jsou používány v nejnáročnějších průmyslových aplikacích, jako například v leteckém průmyslu a ve zdravotnictví. Disponuje jak tradiční technologií volného kování, tak nejmodernější technologií rotačního kování. Provoz na výrobní lince je plně automatizovaný a komplexně počítačově řízený.
 
 
 
 
 
 
 
 

Zkušená strojírenská společnost vyrábí strojírenské celky, kterým dále poskytuje servis a údržbu. Zhotovuje na zakázku strojní součásti. Provádí ekologickou likvidaci zařízení na přání zákazníků.

 

Inženýringová společnost spolupracuje s významnými slovenskými a zahraničními společnostmi. Poskytuje komplexní řešení podle požadavků zákazníků. Společnost vykazuje mimořádný kreativní a inovativní potenciál při přípravě a implementaci velkých investičních celků.

 

Jedná se o největší a dlouhodobě zavedenou společnost v ČR v oblasti montáží velkých investičních celků, jejich oprav a údržby. Působí v oblasti dodávek a montáží ocelových konstrukcí, ocelových mostních konstrukcí, montáží zařízení, pronájmu jeřábů a stavebních strojů.

 

Progresivní společnost zabývající se komplexní zakázkovou výrobou jedinečných převodovek od projektu až po výrobu. Její doménou je výroba převodových skříní, ozubení a dalších strojírenských výrobků, repase převodových skříní, tepelné zpracování, projekce a konstrukce.

Hlavní činností společnosti je projektování a inženýring strojů a zařízení pro povrchové dobývání i skladování nerostů. Dále provádí studie a projekty nových kolesových rýpadel, rekonstrukce a modernizace pásových dopravníků a strojů pro skládkové hospodářství.

Společnost uchovávající jedinečné know-how vyrábí tlakové a netlakové díly elektráren, komponenty pro chemický a petrochemický průmysl, součásti pro ocelárenský průmysl a další. Kromě výroby kompletních produktů nabízí různé formy kooperace, zejména v podobě skružování a ohýbání plechů, ohýbání trubek, svařování, tepelného zpracování a obrábění.

Pronájem hal a strojů, služby spojené s pronájmem.

Kontaktní formulář

Prosím, specifikujte povahu dotazu.
Ozveme se vám pro upřesnění detailů a dostupných možností.

* Povinný údaj
Odesláním formuláře souhlasím s Ochranou osobních údajů.