Kariéra

V našem týmu rádi uvítáme nové kolegyně a kolegy, kteří chtějí být u restartu špičkového strojírenství. Hi-tech strojírenská výroba je obor budoucnosti. Lidé opět plánují cesty do vesmíru, staví stále odvážnější mostní kontrukce, vymýšlí způsoby, jak zabezpečit dostatek vody, potřebují nové čističky a zdroje energie.

Jestli vás přitahuje příležitost tvořit budoucnost, hledáte skutečnou práci, která nezmizí se změnou trendu, a máte odvahu vyniknout v úzce specializovaném oboru, čtěte dál.

 

HOLDING_Inovativni pristup_cerna.png

VLASTNÍ KNOW-HOW A
UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE

HOLDING_Profesionalita_cerna.png

ODBORNOST A LEADERSHIP

HOLDING_Celosvetova pusobnost_cerna.png

CELOSVĚTOVÁ PŮSOBNOST

Aktuální volné pracovní pozice

Myslíte si, že by se nám vaše schopnosti a nápady hodily, ale nenalezli jste vhodnou pozici? Dejte nám vědět a třeba ji pro vás vytvoříme.

Filtr

Mistr

Výrobní ředitel k sobě potřebuje aktivního a komunikativního partnera, který bude vnímat problémy kolem sebe a bude aktivně hledat jejich řešení. Pro realizaci vlastních nápadů budete mít vždy podporu a otevřené dveře. Potřebujeme čerstvou krev, která nemá klapky na očích a dokáže si získat důvěru podřízených a zároveň dokáže být férový a spravedlivý.

Více

MÁME PRO VÁS PRÁCI!

Do našich společností hledáme dělnické, THP i manažerské profese.

Více

Obchodník - Front Office

Obchodníci jsou lidé první linie. Potřebují spoustu odvahy a více energie než ostatní. Musí umět prodat to, co jiní vytvořili. To oni svým chováním ovlivňují zákazníky, bankéře, průmyslníky i konkurenty.

Více

Obchodní ředitel

Obchodníci jsou lidé první linie. Řídit tyto sebevědomé a kreativní osobnosti je umění. My vám k tomu přidáme značku světové třídy, know-how a vůli zvítězit.

Více

Vedoucí konstrukce

Šéf konstruktér je rozdílový hráč

Více

Projektový manažer

Šéf projektu se nesmí zapovídat

Více

Kontakt

V případě zájmu o některou z nabízených pozic nás prosím kontaktujte.