Kariéra

V našem týmu rádi uvítáme nové kolegyně a kolegy, kteří chtějí být u restartu špičkového strojírenství. Hi-tech strojírenská výroba je obor budoucnosti. Lidé opět plánují cesty do vesmíru, staví stále odvážnější mostní kontrukce, vymýšlí způsoby, jak zabezpečit dostatek vody, potřebují nové čističky a zdroje energie.

Jestli vás přitahuje příležitost tvořit budoucnost, hledáte skutečnou práci, která nezmizí se změnou trendu, a máte odvahu vyniknout v úzce specializovaném oboru, čtěte dál.

HOLDING_Inovativni pristup_cerna.png

VLASTNÍ KNOW-HOW A
UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE

HOLDING_Profesionalita_cerna.png

ODBORNOST A LEADERSHIP

HOLDING_Celosvetova pusobnost_cerna.png

CELOSVĚTOVÁ PŮSOBNOST

Aktuální volné pracovní pozice

Myslíte si, že by se nám vaše schopnosti a nápady hodily, ale nenalezli jste vhodnou pozici? Dejte nám vědět a třeba ji pro vás vytvoříme.

Filtr

Specialista obchodu a marketingu

Do našeho týmu hledáme nového kolegu / novou kolegyni, který/která bude posilou pro obchodní, marketingové a PR aktivity napříč skupinou WITKOWITZ. 

Více

Specialista nákupu

Do našeho týmu hledáme nového kolegu / novou kolegyni, který/která bude posilou pro nákupní aktivity napříč skupinou WITKOWITZ.

Více

Obchodník - Front Office

Obchodníci jsou lidé první linie. Potřebují spoustu odvahy a více energie než ostatní. Musí umět prodat to, co jiní vytvořili. To oni svým chováním ovlivňují zákazníky, bankéře, průmyslníky i konkurenty.

Více

Obchodní ředitel

Obchodníci jsou lidé první linie

Více

Finanční ředitel

Finanční ředitel udržuje krevní oběh firmy

Více

Vedoucí konstrukce

Šéf konstruktér je rozdílový hráč

Více

Vedoucí projekce

Budete šéfovat týmu, který bude konkurovat těm nejlepším na světě

Více

Projektový manažer

Šéf projektu se nesmí zapovídat

Více

Kontakt

V případě zájmu o některou z nabízených pozic nás prosím kontaktujte.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace