Obchodník - Front Office

Do našeho týmu hledáme nového kolegu / novou kolegyni, který/která bude pečovat o stávající klientelu, rozvíjet obchodní příležitost u klíčových zákazníků především v Evropě, budovat strategické a dlouhodobé kontakty a vztahy. Bude aktivně vyhledávat nové příležitosti (Business Development) se zaměřením na atypické malosériové převodovky. 

V jeho/její kompetenci bude rovněž obchodní vyjednávání a kontrolu zakázkové smluvní dokumentace, bude úzce spolupracovat s ostatními útvary společnosti. 

Dále do pracovní náplně bude patřit příprava nabídek, kalkulací, smluvní jednání a příprava obchodních a marketingových aktivit na definovaném teritoriu.

Požadujeme

  • minimálně středoškolské vzdělání 
  • praxi na pozici obchodníka 
  • zkušenosti z oboru strojírenství a technické vzdělání výhodou
  • orientaci na klienta a hospodářský výsledek společnosti
  • AJ minimálně na úrovni B2 (znalost NJ, RJ či dalšího cizího jazyka výhodou)
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti

Nabízíme

  • možnost seberealizace
  • práce na širokém spektru zajímavých zakázek
  • zázemí velké strojírenské společnosti

Máte zájem? Napište nám

Pošlete nám svůj životopis ve formátu .doc, .pdf, .rtf.
* Povinný údaj
Odesláním formuláře souhlasím s Ochranou osobních údajů.
Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů společnosti Witkowitz a.s., se sídlem Ruská 83/24, 703 00 Ostrava - Vítkovice, IČO 07993293, kontaktní e-mail: info@witkowitz.cz (dále jen „správce“), nad rámec výběrového řízení na danou pracovní pozici pro účely evidování mé osoby a nabízení obdobných pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 3 let ode dne odeslání osobních údajů. Souhlasím s tím, že údaje mohou být poskytnuty společnostem ve skupině správce, jejichž přesný a aktuální seznam je uveden na webové stránce witkowitz.cz. Beru tímto na vědomí, že tento souhlas mohu kdykoli odvolat, a že mám právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, výmaz, případně omezení zpracování, právo vznést námitku proti zpracování, jakož i právo na přenositelnost údajů. Zobrazit méně

Chceme Vás protože ...

Potřebujeme pomoct navrátit smysl strojírenství ve Vítkovicích.

Hledáme lidi odvážné, pracovité a chytré. Nabízíme dobrodružství poznávání a hledání nových cest. Máme tradici, know-how a vůli vítězit. Potřebujeme mozky a ruce s energií a vizí. Stavíme firmu světové úrovně, která bude silná po technologické, konstrukční i obchodní stránce. Jinak to nemá smysl.

Jsme skutečně jiní než ostatní. Cítíte-li to stejně a máte-li odvahu vítězit, ozvěte se nám.

HOLDING_Inovativni pristup_bila.png

VLASTNÍ KNOW-HOW A
UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE

HOLDING_Profesionalita_bila.png

ODBORNOST A LEADERSHIP

HOLDING_Celosvetova pusobnost_bila.png

CELOSVĚTOVÁ PŮSOBNOST

Podobné pozice

Myslíte si, že by se nám vaše schopnosti a nápady hodily, ale nenalezli jste vhodnou pozici?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace